Porche Carrera Auto Detailing na Krucza 18 w Osielsku obok Bydgoszczy. Porche Carrera Auto Detailing na Krucza 18 w Osielsku obok Bydgoszczy.

auto detailing

 

Auto detailing to zaawansowany proces, który pozwala uzyskać idealny stan wizualny samochodu. Można go podzielić na dwa rodzaje: 

 

  • zewnętrzny, gdzie dopieszczamy każdy centymetr lakieru pozbawiając go wszelkiego rodzaju brudu, rys, nadając pięknie głęboki i zarazem olśniewająco błyszczący kolor 
  • wewnętrzny, gdzie zajmujemy się czyszczeniem i konserwacją wszystkich elementów wnętrza auta począwszy od mikro szczelinek między uszczelkami, a na podsufitce kończąc

 

Często auto detailing mylony jest ze zwykłym myciem i tzw. "polerką". Nic bardziej mylnego, za doprowadzenie lakieru do stanu idealnego odpowiedzialna jest korekta lakieru. Jest to wieloetapowy proces niwelowania powstałych rys w jak najbardziej możliwym stopniu, między innymi poprzez polerowanie lakieru. Odpowiedni dobór maszyn, padów oraz past polerskich połączony z poświęconym czasem naszych doświadczonych detailerów gwarantuje olśniewający efekt. Całość kończy położenie zabezpieczających warstw na lakier, elementy plastikowe oraz uszczelki.

CERAMIC PRO

 

Powłoka ceramiczna to obecnie najmocniejsze dostępne na rynku chemiczne zabezpieczenie lakieru. Jest to doskonałe zapieczętowanie efektu powstałego poprzez pracę naszych fachowców od auto detailingu.

POZNAJ

Pakiety auto detailingu

Napisz do nas

* pola wymagane


Auto detailing Bydgoszcz

 

Najlepsze rozwiązania Auto detailingu dla Bydgoszczy i okolic! Twój lakier będzie denerwował sąsiada! :)