Sylwetka pięknego samochodu sportowego. Sylwetka pięknego samochodu sportowego.

 

Ochrona lakieru

 

Niezależnie czy jest to nowy czy używany samochód o każdy należy zadbać i go zabezpieczyć. Bazując na pytaniach i potrzebach klientów umożliwiamu Państwu kilka sposobów zabezpieczenia lakieru poprez nałożenie na niego powłoki ochronnej. Chroni to lakier między innymi przed niepożądanymi odpryskami czy innymi warunkami na które nie mamy wpływu, zachowując przy tym piękny głęboki kolor oryginalnego lakieru.

Ceramic PRO

 

Dzięki osiągnięciom nauki w dziedzinach nanotechnologii powstała powłoka ceramiczna, którą możesz zabezpieczyć swój samochód. Jest to jeden z najtrwalszych i zarazem stosunkowo tanich rodzajów chemicznej ochrony lakieru dostępnych na rynku...

poznaj

Folia ochronna

 

Inną metodą zabezpieczenia lakieru przed zbyt agresywnymi owadami i kamieniami to mechaniczne zabezpieczenie, które uzyskujemy poprzez nałożenie specjalistycznej bezbarwnej folii, która jest praktycznie nie widoczna dla ludzkiego oka... Folia ochronna w chwili obecnej jest to najbardziej skuteczna metoda ochrony lakieru.

poznaj

Napisz do nas

* pola wymagane


zabezpieczenie lakieru bydgoszcz

 

Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm, która zajmuje się ochroną lakieru w Bydgoszczy i okolicach.